Спеціалізовані тренінги

СУПРОВІД

Випускники базових тренінгів, які хочуть отримати додаткові компетенції з певної теми, можуть взяти участь у спеціалізованих тренінгах:

  • Курс «Громадянська освіта для молодіжних працівників»

Це довготермінове навчання, яке складається з трьох триденних модулів та домашніх завдань. Очікується, що після такого навчання молодіжний працівник/ця зможе допомогти молоді стати і бути активними громадянами, розуміти права людини і власну ідентичність, цікавитися суспільними процесами, критично їх оцінювати, а також самими бути рушієм цих процесів.

  • Курс «Залучення та координація волонтерів» (розроблений спільно з Програмою ООН Волонтери)

Тренінг для молодіжних працівників, які мають досвід координації волонтерів та участі у волонтерських проектах, поділяють цінності взаємодопомоги та прагнуть надалі проводити навчання з координації волонтерів за наданою методикою в своїх організаціях.

  • Курс «Інклюзивність в молодіжних центрах» (розроблений спільно з Асоціацією молодіжних центрів)

Тренінг покликаний сформувати в молодіжних працівників/ць розуміння інклюзивності в молодіжній роботі та надати практичні компетенції з впровадження інклюзивних підходів у молодіжних центрах. Інклюзивність у даній програмі розуміється як спроможність конкретного молодіжного центру/простору враховувати інтереси і потреби усіх груп молоді, які можуть бути потенційними відвідувачами/клієнтами центру.

  • Поширення моделі Молодіжних Банків Ініціатив через програму «Молодіжний працівник» (спільно з ІСАР “Єднання”)

Навчальний компонент спрямований на пілотування моделі молодіжної роботи «Молодіжний банк ініціатив» на базі організацій громадянського суспільства у співпраці з випускниками/цями тренінгів за програмою «Молодіжний працівник».

  • Семінар «Молодіжна політика в ОТГ» (спільно з ПРООН).

Одноденний інформаційний захід для представників/ць новоутворених ОТГ, залучених до молодіжної політики. Передбачає спільну участь працівників бюджетної сфери (школи, будинки культури, бібліотеки, дитячо-юнацькі спортивні школи, будинки дитячої творчості, клуби за інтересами тощо), представників органів влади та місцевого самоврядування, а також молоді та представників громадського сектору (громадські організації, волонтерські рухи, просто активні громадяни). Спільне навчання сприятиме встановленню довіри і налагодженню співпраці щодо розробки та реалізації молодіжної політики в об’єднаній громаді.