Бібліотека

Посібник для молоді: Жодних рішень щодо нас без нас

Посібник для молоді: Жодних рішень щодо нас без нас. – Київ: 2014, - 40 с. | LHSI, ЛАРИСА ПИЛЬГУН, ПОСІБНИК

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
2014 рік

Гарне видання для молодіжних працівників!

Посібник містить багато цінної інформації, яку можливо практично застосувати для покращання життя громади, визначення оптимальних шляхів залучення молоді до процесу прийняття рішень як на національному, так і на місцевому рівнях та для формування й реалізації молодіжної політики.

осібник для молоді: Жодних рішень щодо нас без нас. – Київ: 2014, – 40 с.
Упорядники: Лариса Пильгун, Андрій Колобов, Ілона Єлєнєва

Handbook for Youth: No decisions about us without us

Видання здійснено за фінансової підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
© МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI), Київ 2014

Проект «Зміцнення потенціалу з розробки законодавства щодо молоді», який впроваджувався протягом 2014 року МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Програми МАТРА посольства Королівства Нідерландів в Україні мав на меті покращити спроможність молоді, молодіжних організацій, виконавчої влади та суб’єктів законодавчої ініціативи у розробці сучасного законодавства стосовно сталого розвитку молоді в Україні.

Серед завдань проекту – аналіз проблем та прогалин у сучасному законодавстві щодо молоді; визначення оптимальних шляхів її залучення до процесу прийняття рішень як на національному, так і на місцевому рівнях; обговорення результатів дослідження за участі фахівців та експертів з молодіжної політики, представників державного та недержавного секторів, науковців; узагальнення результатів дослідження та обговорень та підготовка пакету змін до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» та інших Законів України.

МГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” інформувала молодь про можливості її участі у прийнятті державних (політичних) рішень та оптимальні шляхи залучення до процесу прийняття рішень завдяки організації інтерактивних заходів. Зокрема, 7–8 жовтня 2014 р. відбувся тренінг «Жодних рішень про нас без нас», а 3 листопада 2014 р. – вебінар з однойменною назвою.

Молоді люди з різних областей України не лише оволоділи новими знаннями та уміннями, а й знайшли нових друзів і партнерів для реалізації ідей з покращання життя громади, вирішення проблем на місцевому та національному рівнях, формування та реалізації молодіжної політики.

Даний посібник містить узагальнену інформацію, яку отримали учасники двох заходів і дає відповіді на запитання, які, через брак часу, не були розглянуті в рамках денного проведених заходів. В посібнику також викладені напрацювання проекту, які були обговорені з усіма зацікавленими сторонами під час заключного круглого столу 28 листопада 2014 року та містять необхідні настанови для продовження реформування молодіжної політики і після завершення проекту.

У підготовці заходів та посібника були використані напрацювання громадських організацій. Більшість із них знаходяться у відкритому доступі. Отже рекомендуємо читачам ознайомитися з ними, а також із нормативно-правовими актами, про які згадується у посібнику.

Завантаження