Бібліотека

Посібник для тренерів, які працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику

Сергій Буров, Олександр Войтенко: Посібник для тренерів, які працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику | 2015, НАВЧАЛЬНИЙ КУРС, УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ

Сергій Буров, Олександр Войтенко
2015 рік

Всім, хто працює в інтересах дітей та молоді груп ризику, буде корисний даний посібник.

Даний посібник підготовлено для тренерів, які проводять навчання спеціалістів (соціальних працівників та педагогів, юристів, активістів), що працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику.
В ньому Ви знайдете покрокові інструкції для проведення занять в межах одноденного тренінгу. Посібник вміщує практичні вправи та роз’яснення, що необхідні для проведення тренінгу.

Тренінг може проводитись і для дітей, але з урахуванням особливостей, про які вказано в тексті посібника.

Видання підготовлене в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», який реалізовує ГО «Центр інформації про права людини» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини і громадських дій та Освітнім домом прав людини – Чернігів. Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Посібник підготовлено для тренерів, які проводять навчання спеціалістів (соціальних працівників та педагогів, юристів, активістів), які працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику. Він містить покрокові інструкції для проведення занять в межах одноденного тренінгу. Тренінг може проводитись і для дітей з урахуванням особливостей, про які вказано в тексті посібника.

УДК 364.62-32-053.2-053.6-056.83(477)(072)
ББК 65.272(4Укр)я7 П 61
ISBN 978-966-8620-22-5

Завантаження