Бібліотека

Психосоціальна допомога внутрішньо переміщеним дітям, їхнім батькам та сім’ям з дітьми зі Сходу України. Посібник для практиків соціальної сфери

Мельник Людмила Андріївна, Пилипас Юлія Віталіївна, Семенко Ірина Миколаївна, Остапчук Ганна Володимирівна, Грудій Марина Андріївна, Волинець Людмила Семенівна: Психосоціальна допомога внутрішньо переміщеним дітям, їхнім батькам та сім’ям з дітьми зі Сходу України (Посібник для практиків соціальної сфери) | 2015, PSYCHOSOCIAL ASSISTANCE, МОДЕЛЬ BASIC PH

Мельник Л. А., Пилипас Ю. В., Семенко І. М., Остапчук Г. В., Грудій М. А.
2015 рік

Корисно: спеціалістам державних та неурядових організацій, педагогічним та соціальним працівникам, психологам, волонтерам та всім, хто надає комплексну допомогу сім’ям внутрішньо переміщених осіб та їх дітям.

Рекомендуємо даний посібник на допомогу.

Видання містить чимало корисної інформації та порад щодо надання психосоціальної допомоги дітям та їх батькам з Луганської та Донецької областей. Для підготовки посібника його автори використали досвід України, який вже формується у відповідь на проблеми внутрішньо переміщених осіб, а також досвід Грузії і Боснії.

Грудій Марина Андріївна, Представництво організації «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні (Тема ІІ).
Мельник Людмила Андріївна, лікар-психолог, незалежний експерт Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» (Тема І. Розділи I.ІІІ., І.V., I.VI., Тема III., ТЕМА IV. Розділи IV.I., IV.IV., Тема V., Тема VІ. Розділи VІ.I., VІ.II., VІ.ІІІ., VІ.IV., Тема VIІ. Розділи VІІ.II.,
VІІ.III., VІI.V., VІI.VII., VIІ.VIII., VІI.IX, ТемаVIІІ., Додатки 1-3).
Остапчук Ганна Володимирівна, Представництво організації «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні (Тема IV. Розділ IV.ІІІ.).
Пилипас Юлія Віталіївна, незалежний експерт Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» (Тема І. Розділи I.ІІІ., І.V., I.VI., Тема III., Тема IV. Розділи IV.I., IV.II., Тема VIІ. Розділ VІI.VIII., Додатки 1, 2).
Семенко Ірина Миколаївна, експерт Представництва організації «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні (Тема І. Розділи І.І., І.ІІ., І.IV, Тема IV, Розділ IV.ІІІ, Тема VІІ, Розділи VІІ.І, VІІ. ІV, VІІ.VІ).

Посібник можуть використовувати фахівці державного та недержавного сектору (соціальні працівники, психологи, вчителі й волонтери), які працюють з дітьми та їніми батькам/опікунами з числа внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей.
Для підготовки програми використано досвід України, який вже формується у відповідь на проблеми внутрішньо переміщених осіб, а також досвід Грузії і Боснії.
Посібник розробила організація «Право на здоров’я» в рамках проекту «Підвищення спроможності спеціалістів щодо психосоціальної адаптації внутрішньо переміщених сімей з дітьми», що реалізується МБО «Фонд Східна Європа»за фінансової підтримки ChildFund Deutschland, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Психосоціальна допомога внутрішньо переміщеним дітям, їхнім батькам та сім’ям з дітьми зі Сходу України: посіб. для практиків соціальної сфери / Мельник Л.А. та ін. ; за ред. Волинець Л.С. – К. : ТОВ «Видавничий дім «Калита», 2015. – 72 с. ISBN 978-617-7152-29-2

У посібнику представлено матеріал з питань надання професійної комплексної допомоги сім’ям внутрішньо переміщених осіб та їх дітям.
Стане у нагоді спеціалістам державних та неурядових організацій, педагогічним та соціальним працівникам, психологам, волонтерам, які працюють з внутрішньо переміщеними сім’ями та дітьми, батькам/опікунам. Може бути використано під час підготовки студентів за спеціальностями «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».
УДК 316.6:364]:314.15.3-054.73(477-11)
ББК 60.54+66.3(4Укр5)6+65.272

Завантаження