Бібліотека

Сходинки здоров’я для батьків. Просвітницько-профілактична тренінгова програма

Сходинки здоров’я для батьків: просвітницько-профілактична програма: навчально-методичний посібник для фахівців соціальної сфери щодо проведення просвітницько-профілактичних занять за програмою «Сходинки» з батьками/опікунами підлітків, які перебувають у конфлікті з законом / Т. Г. Веретенко та ін. ; за ред. Т. Л. Лях. – К. : ТОВ «Видавничий дім «Калита», 2015.– 156 с. ISBN 978-617-7152-20-9 | МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ, МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ, ПЕДАГОГІКА

Міжнародна організація «Право на здоров’я» в Україні (HealthRight International)
2015 рік

Одним із ключових напрямків роботи Молодіжного працівника є робота з молоддю щодо формування здорового способу життя.

Програма «Сходинки здоров’я для батьків» буде корисною всім, хто займається профілактичною роботою серед підлітків та молоді, які перебувають у конфлікті з законом.

Сходинки здоров’я для батьків : просвітницько-профілактична тренінгова програма: навчально-методичний посібник для фахівців соціальної сфери щодо проведення просвітницько-профілактичних занять за програмою «Сходинки» з батьками/опікунами підлітків, які перебувають у конфлікті з законом / Т. Г. Веретенко та ін. ; за ред. Т. Л. Лях. – К. : ТОВ «Видавничий дім «Калита», 2015.– 156 с.

Програму «Сходинки здоров’я для батьків» розроблено з метою сприяння усвідомленню батьками/опікунами підлітків, які перебувають у конфлікті з законом, їх ролі у профілактиці серед підлітків поведінки, ризикованої щодо здоров’я загалом та, зокрема, щодо інфікування ВІЛ.
Стане в нагоді всім, хто займається профілактичною роботою серед підлітків та молоді, які перебувають у конфлікті з законом.

Завантаження