Завантаження

Презентація програми Молодіжний працівник 2018

Навчальна Програма «Молодіжний працівник» - Youth Worker Ukraine

2018 рік

Реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Впровадження Програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.

Партнери проекту

Програма реалізується за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, ПРООН та Державного інституту сімейної та молодіжної політики.

Розширена інформація про партнерів→

На сьогодні Програма “Молодіжний Працівник” є частиною Реанімаційного пакету реформ  молодіжної політики в Україні. Молодіжний Працівник є одним з пріоритетів Державної цільової Програми «Молодь України 2016-2020».  У державному та місцевих бюджетах передбачені кошти на реалізацію Програми.

Розпочався процес офіційного визнання понять «молодіжна робота» та «молодіжний працівник» .

Завантаження