Бібліотека

Збірник навчальних текстів курсу «Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику»

С. Буров, О. Гатіятуллін, Р. Коваль, А. Кориневич, О. Лазаренко, П. Пархоменко, О. Темченко, Г. Янова: Збірник навчальних текстів курсу «Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику» | ГАННА ЯНОВА, НАВЧАЛЬНИЙ КУРС, РОМАН КОВАЛЬ

Сергій Буров, Олександр Гатіятуллін, Роман Коваль, Антон Кориневич, Олексій Лазаренко, Павло Пархоменко, Олена Темченко, Ганна Янова
2015 рік

Пропонуємо Вам скористатися збірником навчальних текстів курсу «Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику».

Збірник містить короткий огляд тем навчального курсу: “Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику”, а також дає можливість здобути базові знання, що необхідні при роботі з проблематикою прав дітей та молоді груп ризику.

Матеріали даного збірника розраховані на соціальних працівників та педагогів, юристів, активістів, які працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику чи цікавляться цією тематикою.

Даний посібник підготовлено для тренерів, які проводять навчання спеціалістів (соціальних працівників та педагогів, юристів, активістів), що працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику.
В ньому Ви знайдете покрокові інструкції для проведення занять в межах одноденного тренінгу. Посібник вміщує практичні вправи та роз’яснення, що необхідні для проведення тренінгу.

Тренінг може проводитись і для дітей, але з урахуванням особливостей, про які вказано в тексті посібника.

Завантаження