Події

Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця Подія відбулася.

Запрошуємо до участь у спеціалізованому тренінгу “Інклюзивність в молодіжних центрах” 5-7 липня в Рівному

Липень 5, 2018 - Липень 7, 2018

Міністерство молоді та спорту України,  Управління молоді та спорту Рівненської ОДА спільно з Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник».

В рамках програми оголошується конкурс на участь у спеціалізованому тренінгу “Інклюзивність в молодіжних центрах”.
Тренінг розроблений у рамках проекту «Підвищення спроможності молодіжних центрів і молодіжних працівників у сфері інклюзії» на основі результатів стратегічної сесії трьох молодіжних центрів, які практикують інклюзивні практики, та трьох навчальних поїздок з обміну кращими практиками.
Виконавці проекту: ГО «Мережа відповідальних» за підтримки “Долучайся!”, що фінансується Агенцією США з Міжнародного Розвитку (USAID) та впроваджується організацією Пакт в Україні. Партнери проекту: Карітас Сєвєродонецьк, БФ «Даруємо радість» (Дніпро), КМЦ «Супутник» – Молодіжний центр «Нові орбіти» (Львів).

✍ Метою тренінгу є сформувати в учасників розуміння інклюзивності в молодіжній роботі та надати практичні компетенції з впровадження інклюзивних підходів в молодіжних центрах.

✍ Завдання тренінгу:

– Надати учасникам необхідні знання та розуміння інклюзивності в молодіжній роботі.
– Визначити виміри інклюзивності у молодіжних центрах учасників та напрацювати шляхи для покращення роботи у цій сфері.
– Розвинути компетенції, необхідні для роботи з групами включення та залучення неорганізованої молоді до діяльності молодіжних центрів та просторів;
– Напрацювати спільні ініціативи з запровадження практик інклюзивної роботи та налагодити комунікацію між молодіжними центрами, які працюють або прагнуть працювати у сфері інклюзії.

Інклюзивність у даній програмі розуміється як спроможність конкретного молодіжного центру/простору враховувати інтереси і потреби усіх груп молоді, які можуть бути потенційними відвідувачами/клієнтами центру. У молодіжній роботі інклюзивність безпосередньо пов’язана з принципом соціального включення, що означає рівний доступ усіх молодих людей до соціальних прав та можливостей участі. Це також включає формування політики, яка б була доступною та зрозумілою для людей, без огляду на обставини, ідентичності чи стилі життя.

✍ До участі запрошуються:

– Представники молодіжних центрів / просторів, які працюють або хочуть розпочати роботу з групами включення (молодь з інвалідністю, малозабезпечена молодь, молодь у кризовій ситуації, національні меншини, внутрішньо переміщені особи тощо).
– Молодіжні працівники, які залучають в молодіжні центри неорганізовану молодь.
– Молодіжні працівники, які працюють з молодіжними центрами в рамках розвитку вільних просторів та цільових програм з фокусом на інклюзивність.
– Обов’язковою умовою участі у спеціалізованому тренінгу є наявність Свідоцтва про проходження базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

Реєстрація відкрита до 12 червня 2018!
Організатори покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників!

Відібраних учасників буде повідомлено 20 червня 2018!

За додатковою інформацією звертатись: moc.l1550525476iamg@1550525476au.re1550525476krowh1550525476tuoy1550525476

Місце проведення

м. Рівне
Майдан Просвіти, 1
Рівне, 33028 Україна
+ Google Map
Телефон:
(0362) 26-47-88, (0362) 69-51-35
Сайт:
https://www.facebook.com/events/977889425565221/