Перейти до контенту
Головна / Конкурс найкращих практик молодіжної роботи

Конкурс найкращих практик молодіжної роботи

Конкурс кращих практик молодіжної роботи в України започатковано у 2017 році Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні з метою відзначення та популяризації молодіжної роботи. Проведення конкурсу – це можливість зацікавленим у молодіжній роботі фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

1. обмін успішним досвідом між молодіжними організаціями та молодіжними працівниками/цями;
2. публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості молодіжної роботи в Україні;
3. сприяння суспільному та політичному визнанню молодіжної роботи в Україні.

ФОРМАТ КОНКУРСУ:

Організації та фахівці/чині, які працюють з молоддю у державному, громадському та приватному секторі подають заявки за встановленою формою. За підсумками конкурсу найкращі практики включаються до друкованого та електронного щорічного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні», а 10-ть переможців конкурсу отримують призи та відзнаки. Відбір найкращих практик здійснює експертна комісія, до складу якої входять представники партнерів конкурсу та незалежні експерти молодіжного середовища. Кількість поданих заявок від однієї організації/фахівця є необмеженою.

У 2017-му році на конкурс було подано 100 практик молодіжної роботи з різних куточків України від організацій з державного та громадського секторів. За підсумками, були відібрані 10 переможців, які отримали відзнаки та призи, а 64 практики увійшли до друкованого, а також електронного видання “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні -2017”. 2018-го організатори отримали 173 заявки з усіх регіонів України, а 62 увійшли до “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2018”. У 2019 році надіслали 157 заявок на конкурс, а 60 увійшли до “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2019”

Ознайомитись з результатами попередніх конкурсів