Skip to content
Home / Volunteers / Чернівецька область / Бабешко Марина Василівна

Youth worker profile

Бабешко Марина Василівна

Youth worker profile

голова комітету соціального захисту та інклюзії в Молодіжній раді Буковини при ЧОДА, заступниця голови ГО "МИ РІВНІ", провідний фахівець з екологічної освіти в Національному Природному Парку "Вижницький"

City:

м. Вижниця

Life credo:

Маленькими кроками до великої мрії

Certificate number:

МП 13684879-687-20

Work experience with youth : from 2017 year

Organization:

ГО "МИ РІВНІ"

Professional activity in youth policy:

захист конституційних,соціальних, економічних, культурних та інших інтересів прав осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, та членів їх родин, представництво та реалізація їхніх законних інтересів в усіх сферах суспільного життя.

Implemented projects, developments, initiatives:

"Уроки Добра" на території Чернівецької області, Благодійний аукціон-виставка

Interests:

Волонтерство, екологічна свідомість, доступність

About self:

Я, Бабешко Марина, є заступником голови Громадської організації «МИ РІВНІ» – з грудня 2019 року. Головною метою нашої організації є задоволення та захист конституційних, соціальних, економічних, культурних та інших інтересів прав осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, та членів їх родин, представництво та реалізація їхніх законних інтересів в усіх сферах суспільного життя. Одними з основних напрямів нашої організації є:  сприяння у формуванні та реалізації державної політики по вирішенню економічних, соціальних, культурних, освітніх, спортивних, творчих, медичних, екологічних та інших актуальних проблем осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, та членів їх родин, забезпечення їх конституційних прав; сприяння ліквідації проявів дискримінації, а також попередження та захист від усіх форм дискримінації щодо осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, членів їх родин та сприяння забезпеченню осіб з інвалідністю рівними можливостями у житті, навчанні, праці, побуті, відпочинку . Також я сповідую феміністичні принципи та цінності, просування гендерної рівності.

В молодіжну політику свідомо я прийшла у 2020 році, після проходження Базового тренінгу програми “Молодіжний працівник”.

Але в ході своєї діяльності я вже несвідомо працювала в цьому напрямку з 2017 року. Як тільки починала зароджуватись ідея громадської організації “МИ РІВНІ”.