Перейти до контенту
Головна / Події / Запрошуємо представників ГЛИБОЦЬКОЇ, НОВОСЕЛИЦЬКОЇ, УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКОЇ, МАМАЛИГІВСЬКОЇ, ВИЖНИЦЬКОЇ громад Чернівецької області до участі у Комплексній навчальній програмі «Молодіжний працівник в ОТГ» державної навчальної Програми «Молодіжний працівник»

Запрошуємо представників ГЛИБОЦЬКОЇ, НОВОСЕЛИЦЬКОЇ, УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКОЇ, МАМАЛИГІВСЬКОЇ, ВИЖНИЦЬКОЇ громад Чернівецької області до участі у Комплексній навчальній програмі «Молодіжний працівник в ОТГ» державної навчальної Програми «Молодіжний працівник»

Міністерство молоді та спорту України спільно Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник».

В рамках Програми впроваджується комплексна програма «Молодіжний працівник в ОТГ» на замовлення програми DOBRE.

Організатор тренінгу: програма міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE

Мета Програми

Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для формування та реалізації молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні територіальної громади.

Завдання Програми

  • Забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для формування та реалізації успішної молодіжної політики;
  • Налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;
  • Надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

До участі запрошуються представники Глибоцької, Новоселицької, Усть-Путильської, Мамалигівської, Вижницької громад Чернівецької області:

  • лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
  • державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики в громаді;
  • бібліотекарі, соціальні працівники, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Програма передбачає участь по 5 представників з кожної із вище згаданих громад.

Програма складається з трьох етапів:

І – Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» в онлайн форматі:

  • 15-16 березня, 18-19 березня (17 березня – вихідний) для Глибоцької, Новоселицької, Вижницької, Усть-Путильської та Мамалигівської громад

Час проведення: 9:00 – 14:00

ІІ – Спеціалізований тренінг «Адвокація» (червень 2021 р.)

ІІІ – Спеціалізований тренінг «Залучення та координація волонтерів» (вересень 2021 р.)

В рамках Програми передбачений менторський супровід учасників тренерами під час виконання практичного завдання у міжтренінговий період.

У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 4-денному Базовому тренінгу.

Програма тренінгу складається з трьох модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика.

Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Цикл молодіжної політики. Суб’єкти молодіжної політики. Стратегія розвитку молоді в Україні 2030. Дорожня карта молодіжної роботи в громаді. Державно молодіжна політика в Україні.

Модуль 2. Молодіжна робота.

Ключові теми: Характеристики молодіжної роботи в громаді. Форми організації роботи з молоддю. Участь молоді. Участь молоді. Дослідження у молоді роботі в громаді.

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.

Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетенції та ціннісна складова молодіжної роботи. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Звертаємо Вашу увагу, що зголошуючись на участь в Програмі, Ви автоматично погоджуєтесь на участь у всіх компонентах комплексної навчальної програми «Молодіжний працівник в ОТГ»

Дати проведення тренінгів для даної групи громад:

І. Базовий тренінг програми буде проведено в онлайн форматі.

Навчання складатиметься з 18 години онлайн навчання(4 дні по 4.5 години) та 6 годин практичних домашніх завдань (самостійно та в команді).

1-а група: 15, 16, 18, 19 березня 2021 року з 9.00 до 14.00 (17 березня – перерва і виконання домашнього завдання) для Глибоцької, Новоселицької, Вижницької, Усть-Путильської та Мамалигівської громад

Місце проведення: онлайн у платформі Zoom.

Для повноцінної участі у тренінгу учасники повинні мати комп’ютер з налаштованою камерою та звуком.

ІІ. червень 2021 року;

ІІІ. вересень 2021 року.

По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого державного зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник». Учасники, які завершать весь курс навчання отримають Свідоцтво про підвищення кваліфікації Програми «Молодіжний працівник» встановленого зразка.

Заявку на участь у тренінгу заповнюйте за посиланням: https://cutt.ly/okfpAq0

Кінцевий термін подання заявок:

Для 1-ї групи – 23:59, 5 березня 2021 року (для Глибоцької, Новоселицької, Вижницької, Усть-Путильської та Мамалигівської громад)

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу.

Контактна особа: Людмила Кіндрат, molodDOBRE@gmail.com, +380982405558

Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/

Детальна інформація про Програму на сайті: youth-worker.org.ua