Перейти до контенту
Головна / Події / Спеціалізований тренінг "Інструменти публічного управління молодіжної політики".Прийом заявок триває до 23:59 21-го жовтня.

Спеціалізований тренінг “Інструменти публічного управління молодіжної політики”.Прийом заявок триває до 23:59 21-го жовтня.

Міністерством молоді та спорту України за підтримки проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» розроблено спеціалізований тренінг «Інструменти публічного управління молодіжної політики».

До участі запрошуються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування молодіжної сфери національного, регіонального та місцевого рівнів.

Метою тренінгу є формування комплексу спеціальних знань та практичних навичок застосування базових інструментів державної молодіжної політики на основі використання нової концептуальної та нормативно-правової бази молодіжної політики .

Місце проведення: місто Київ

Тривалість тренінгу 3 робочих дні (24 навчальні години)

Дати проведення (на вибір):
– 11-13 листопада,
– 18-20 листопада,
– 25-27 листопада,

Участь 100% навчального часу є обов’язковою умовою.

ПРО ПРОГРАМУ:
Зміст навчання сформований на основі результатів онлайн опитування щодо навчальних потреб державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування молодіжної сфери, яке проводилось влітку 2021-го року (421 респондент з усіх областей України)

Програма тренінгу складається з п’яти модулів:
Модуль 1. Молодіжна політика в Україні: нормативно-правові новації.
Модуль 2. Структурний підрозділ з питань молоді як елемент спроможності молодіжної політики на кожному із рівнів: національний, регіональний, місцевий.
Модуль 3. Цільова молодіжна програма.
Модуль 4. Молодіжна рада.
Модуль 5. Молодіжний центр.

Участь у тренінгу надасть учасникам/цям можливість:
– розуміти концептуальні засади молодіжної політики, сутність запроваджених інновацій та бути здатним запровадити їх у сферу практичної діяльності, бути обізнаним щодо відповідальності різних суб`єктів молодіжної політики);
– знати особливості та алгоритми (програми, плани, дорожні карти, моніторинг, внесення коректив, проведення оцінювання) впровадження та застосування основних інструментів молодіжної політики (управлінської структури, цільової молодіжної програми, молодіжного центру/простору, молодіжної ради);
– вміти визначити процедури програмотворення, підготовки потрібних нормативно-правових документів (положення про структурний підрозділ, молодіжний центр/простір, молодіжну раду, цільова молодіжна програма, аналітичні матеріали, звіти про діяльність та виконання програм та заходів тощо);
– вміти використовувати кращий досвід країни, регіону, територіальних громад щодо підсилення спроможності інституційної складової молодіжної сфери та програмотворення, розвитку молодіжної інфраструктури та участі молоді;
– вміти налагоджувати міжрівневу та міжсекторіальну співпрацю з зацікавленими структурами з метою підсилення ролі використання публічно-управлінських інструментів молодіжної сфери (спроможний молодіжний підрозділ цільова молодіжна програма, молодіжний центр/простір, молодіжна рада), особливо в умовах обмеженості ресурсів.
Під час навчання учасники та учасниці отримають посібник з методичними матеріалами та практичними порадами.

УВАГА! За умовами програми «Молодіжний працівник» до участі у спеціалізованих тренінгах можуть лише випускники Базового тренінгу. Для відібраних учасників, які не мають сертифікату про проходження Базового тренінгу, буде додатково організовано відповідне навчання у онлайн форматі.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:
Організатори покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників/ць.
Квитки за проїзд до/з Києва відібрані учасники/ці купують самостійно, кошти відшкодовуються під час заходу.
Усім відібраним учасникам/цям буде надіслана детальна логістична інформація після пітвердження участі.
Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 27-го жовтня листом на адресу,вказану під час заповнення цієї заявки.

У випадку додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь: youthworker.ua@gmail.com

Подати заявку 

 

Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/