Перейти до контенту
Головна / Форум молодіжних працівників та працівниць

Форум молодіжних працівників та працівниць

Щороку наприкінці  осені відбувається найголовніша подія року у молодіжній роботі, а саме — Всеукраїнський форум молодіжний працівників та працівниць.


 

Організаторами Форуму були: Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Луцька міська рада, ГО «Молодіжна платформа».

Форум розпочався візитом до Молодіжного центру Волині, де молодіжні працівники ознайомилися з його діяльністю та ініціативами для молоді, які ним реалізуються. Також учасники відвідати сім локацій організацій, які працюють з молоддю, у тому числі Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, ГаРмИдЕр ангар-stage — місця, які по-справжньому є особливими для молоді в м. Луцьку.

За три дні учасники Форуму мали змогу не лише ознайомитись з досягненнями DIGITAL у молодіжній роботі, а й почути про безпеку та права людини в Інтернеті, прослухати міжнародних експертів щодо розвитку молодіжної політики в країна Європи, професійних тренерів щодо ведення Facebook, Instagram, Telegram та інших медіа аккаунтів, а також, проаналізувати розвиток програми «Молодіжний працівник»: від початку реалізації і до сьогодні та напрацювати дорожню карту розвитку програми на найближчі 5 років.

Форум зміг створити майданчик для обміну досвідом та спілкування близько 150 молодіжних працівників та працівниць, міжнародних експертів, представників урядових і неурядових установ та авторів кращих молодіжної роботи в України.

Фейсбук: facebook.com/yw3forumua