Перейти до контенту
Головна / Бібліотека / Молодіжна політика / Ідеї в дії молодіжної роботи

Ідеї в дії молодіжної роботи

John Bamber,Sam O’Brien-Olinger, Martina O’Brien
Centre for Effective Services

2014 рік

У 2012 році, організація, що займається розробкою концепції національних стандартів якості молодіжної роботи в Ірландії (NQSF), проводила виїзні презентації. Метою цих заходів, було поєднання теорії молодіжної роботи з практичною діяльністю. Під час кожного заходу молодіжні працівники обговорювали різні труднощі і складні питання, що виникають в їх роботі, і дуже швидко стало зрозуміло, що мова йде про величезну прірву, через яку необхідно спорудити надійний міст. За підтримки місцевих та міжнародних колег та завдяки безцінному внеску з боку робочої групи під керівництвом молодіжної ради м. Дубліна «Центр ефективних послуг» (Centre for Effective Services) було розроблено даний ресурс.

Функція даного ресурсу полягає у забезпеченні допомоги та підтримки молодіжних працівників у плануванні їх роботи, реалізації ефективного планування на практиці, а також в оцінці результатів.

У першому вкладенні «Теоретична частина» роз’яснюються походження і першоджерела ресурсу: для кого він призначений; яким чином його можна використовувати; підхід, який використовувався під його розробки.

Другий документ «Практична частина» спрямований на практичне здійснення викладених принципів і надає моделі, практичні інструкції та інструменти, а також посилання на статті та інші ресурси.