
Lasse Siurala, Filip Coussée, Leena Suurpää, Howard Williamson
2016 рік
Серія “Історія молодіжної роботи в Європі” спрямована на досягнення кращого розуміння поточних проблем в роботі з молоддю і молодіжної політики в ЄС. У 5 частині розглядаються питання на кшталт:
- Як отримати державну політику та практичні впровадження протягом останніх декількох десятиліть стосовно роботи з молоддю?
- Які стратегії було розроблено у молодіжній роботі, щоб реагувати на них і для створення позитивного простору для роботи з молодими людьми?
- Чи можуть освітні підходи роботи з молоддю (наприклад, соціальна педагогіка) виступити посередником між суспільством та молодими людьми з їхнім ритмом життя?
- Співпраця всередині так званого “Чарівного трикутнику” що складається з молодіжної політики, молодіжних досліджень і молодіжної роботи – чи досі там є магія?
У даній публікації обговорюються ці та інші теми під різними кутами. Залучено авторів не тільки з Європи, але і з США, Австралії та Південної Африки, що гарантує свіжий погляд а також порівняльне відображення на проблеми та можливості у роботі з молоддю, що носить глобальний характер. Кожен з авторів має різноманітні форми в дослідженнях молоді, молодіжної роботи, молодіжній політиці та підготовки молодіжних працівників.
129