Перейти до контенту
Головна / Бібліотека / Молодіжна політика / Історія молодіжної роботи в Європі, ч. 5 – Автономія через залежність – Історії співпраці, конфліктів і інновацій в молодіжній роботі

Історія молодіжної роботи в Європі, ч. 5 – Автономія через залежність – Історії співпраці, конфліктів і інновацій в молодіжній роботі

Lasse Siurala, Filip Coussée, Leena Suurpää, Howard Williamson
2016 рік

Серія “Історія молодіжної роботи в Європі” спрямована на досягнення кращого розуміння поточних проблем в роботі з молоддю і молодіжної політики в ЄС. У 5 частині розглядаються питання на кшталт:

  • Як отримати державну політику та практичні впровадження протягом останніх декількох десятиліть стосовно роботи з молоддю?
  • Які стратегії було розроблено у молодіжній роботі, щоб реагувати на них і для створення позитивного простору для роботи з молодими людьми?
  • Чи можуть освітні підходи роботи з молоддю (наприклад, соціальна педагогіка) виступити посередником між суспільством та молодими людьми з їхнім ритмом життя?
  • Співпраця всередині так званого “Чарівного трикутнику” що складається з молодіжної політики, молодіжних досліджень і молодіжної роботи – чи досі там є магія?

У даній публікації обговорюються ці та інші теми під різними кутами. Залучено авторів не тільки з Європи, але і з США, Австралії та Південної Африки, що гарантує свіжий погляд а також порівняльне відображення на проблеми та можливості у роботі з молоддю, що носить глобальний характер. Кожен з авторів має різноманітні форми в дослідженнях молоді, молодіжної роботи, молодіжній політиці та підготовки молодіжних працівників.