Перейти до контенту
Головна / Бібліотека / Права молоді / Навчання молоді правам людини. Посібник для організаторів освітніх заходів з прав людини для молоді

Навчання молоді правам людини. Посібник для організаторів освітніх заходів з прав людини для молоді

Енвер Джуліман, Лілліан Юрт
2009 рік

Посібник, що пропонується, допоможе в організації освітніх заходів з прав людини, учасниками яких є молоді люди. Цей матеріал розрахований на організацію та проведення лише одного із типів освітніх заходів для молодих людей, втім його окремі елементи можуть бути корисними в організації інших за типом та формою освітніх заходів.

Основою рекомендацій, що містить посібник є досвід освітньої діяльності Норвезького Гельсінського Комітету. Українськомовне видання доповнене матеріалами, що ґрунтуються на досвіді Конгресу Національних Громад України, Всеукраїнської асоціації вчителів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», Української Гельсінської спілки з прав людини, громадської організації «М’АРТ», правозахисного центру «Поступ». Посібник залишається робочим матеріалом для практичного
використання під час проведення молодіжних навчальних заходів з прав людини. Його змістовна частина може постійно змінюватись та доповнюватись з кожним перевиданням.

Матеріали адресовані активістам недержавних організацій, які організовують і проводять освітні заходи з прав людини для молодих людей. Корисними будуть матеріали для педагогів.

Україномовна версія посібника видана в рамках проекту «Програма навчання правам людини в Україні», що виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини у партнерстві та за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету, та Міжнародного фонду «Відродження».