Перейти до контенту
Головна / Бібліотека / Каталоги кращих практик / СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ ЛОКАЛЬНИХ ЗМІН: УСПІШНІ ПРАКТИКИ З ПОЛЬЩІ І УКРАЇНИ

СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ ЛОКАЛЬНИХ ЗМІН: УСПІШНІ ПРАКТИКИ З ПОЛЬЩІ І УКРАЇНИ

Ігор Ісаєв, Павло Пущенко

2017. ISBN 978-83-88753-02-2

Публікація підготовлена в рамках проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування», що реалізувався Фондом «Освіта для демократії», Громадською організацією «Наше Поділля», Товариством Лева та Мережею «Громадські ініціативи України».

Збірка «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України» доступна на умовах ліцензії Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska (CC BY 3.0 PL). Певні права захищені на користь авторів та Фонду «Освіта для демократії». Видання підготовлено у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та з коштів Уряду Канади. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження даної інформації, в тому числі про застосування ліцензії, про власників прав та про програму польської співпраці на користь розвитку.

За зміст даного видання відповідають виключно автори та Фонд «Освіта для демократії», і воно ні в якому разі не може розглядатися як таке, що відображає офіційну позицію Міністерства закордонних справ Польщі та Уряду Канади.

Розповсюджується безкоштовно.

Вкладення