Перейти до контенту
Головна / Учасник

Учасник

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ БАЗОВОГО ТРЕНІНГУ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»?


Якщо Ви працюєте з молоддю і бажаєте пройти навчання за програмою “Молодіжний працівник” Вам потрібно слідкувати за графіком проведення Базових тренінгів  http://youth-worker.org.ua . В графіку обираєте Ваш регіон і подаєте заявку на відкритий конкурс.

Базовий тренінг – перший, обовязковий, рівень програми. Графік базових тренінгів формується на основі запитів від місцевих та регіональних партнерів програми (управління, молодіжні центри, громадські організації). Основна вимога – досвід роботи з молоддю.

Впровадження програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді

Графік проведення тренінгів

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ФОРУМУ?

Зайти на сайт http://youth-worker.org.ua і слідкувати за новинами програми. Заповнити заявку через гугл-форму та чекати на відповідь.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ КОНКУРСУ НАЙКРАЩИХ ПРАКТИК?

Зайти на сайт http://youth-worker.org.ua і слідкувати за новинами. Коли буде оголошено конкурс, подати заявку через гугл-форму на сайті. Подати заяву може будь-який /а молодіжний/а працівник/ця. Участь в тренінгах програми не є обовязковою.

Конкурс кращих практик молодіжної роботи є щорічним і сприяє визнанню молодіжної роботи, професії молодіжного працівника та обміну досвідом між молодіжними працівниками/цями України.