Перейти до контенту
Головна / Новини / Громадянська освіта для молодіжних працівників та працівниць 2.0 - онлайн-формат

Громадянська освіта для молодіжних працівників та працівниць 2.0 – онлайн-формат

З 11 по 13 березня пройшов перший модуль спеціалізованого курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівинків/ць” програми “Молодіжний працівник” в онлайн-форматі. Учасниками та учасницями модулю стали 28 випускників Базового тренінгу програми з 16 областей України. Модуль включає наступні теми: “Громадянська освіта та права людини”, ” Основи громадянської освіти”, “Компетенції молодіжного працівника та звязок молодіжної роботи та громадянської освіти”.

Онлайн-формат курсу розробляється в рамках програми “Молодіжний працівник” за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Курс триватиме до травня 2021 року і складається з трьох модулів. Тренінги проходять на платформі ZOOM. В міжтренінговий період учасниці та учасники виконують додаткові домашні групові або індивідуальні завдання.

По завершенню курсу учасники та учасниці, які успішно пройдуть всі модулі та виконають завдання, отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації програми “Молодіжний працівник”. Окрім того, вони мають можливість отримати грантову підтримку від ПРООН в Україні на реалізацію власного проекту з громадянської освіти для своїх громад.

Тренери та тренерки курсу: Сергій Митрохін, Діана Дубинська, Олена Арутюнян, Олена Климович, Анна Дворна, Ярина Волошин