Перейти до контенту
Головна / Новини / "Соціальна згуртованість через участь молоді: новий проєкт для молодіжних центрів.

“Соціальна згуртованість через участь молоді: новий проєкт для молодіжних центрів.

Програма розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України і Всеукраїнським молодіжним центром розпочинає реалізацію проєкту “Соціальна згуртованість через участь молоді”.

Запрошуються молодіжні центри з Київської, Вінницької, Закарпатської, Херсонської, Харківської областей до участі у проєкті. Прийом зголошень до 20 жовтня!

Проєкт має на меті створення сприятливого середовища для сталого миру в Україні через підтримку молодих жінок та чоловіків у контексті соціальної згуртованості й національної єдності, сприяючи діалогу на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Починаючи з 2019 року політичне керівництво держави анонсувало діалог, спрямований на соціальну згуртованість на національну єдність українців.На початку 2020-го, уряд України анонсував Національну програму мобільності молоді, яка має на меті підвищити рівень громадянської участі молоді й згуртованості молодих українців. Разом з тим, участь молоді в процесі ухвалення рішень на всіх рівнях залишається низькою.

Соціальна згуртованість має стати своєрідним клеєм, який тримає суспільство разом! Також проєкт має на меті посилити роль молодіжних центрів у соціальній згуртованості своїх громад та налагодженню діалогу національної єдності.

Детальна інформація про проєкт

До участі у проєкті запрошуються 10 молодіжних центрів усіх форм власності з Київської, Вінницької, Закарпатської, Херсонської, Харківської областей, які будуть відібрані у відкритому конкурсі.
Запрошуємо центри подаватися командами від 2 до 4 осіб (по можливості зі збереженням гендерного балансу).

Участь команд молодіжних центрів у проєкті у період з листопада 2020 до січня 2021 передбачає :
1. Залучення до спільної розробки методології програм соціальної згуртованості для локальних молодіжних центрів (зокрема програм молодіжних обмінів в рамках Програми мобільності молоді).
2.Участь у навчанні з використання розробленої методології. Для відібраних команд буде проведено 5 онлайн навчальних заходів та 2 триденні заходи у офлайн форматі протягом листопада-грудня 2020.
3.Участь у візитах з обміну досвідом серед молодіжних центрів — учасників проєкту. Передбачається участь у мінімум одному візиті кожної команди до одного з молодіжних центрів-учасників проєкту.

Для зголошення представник/ця молодіжного центру має заповнити форму за посиланням.

Про результати відбору буде повідомлено усім заявникам 30 жовтня.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Анна Острікова, спеціалістка з молодіжної політики ПРООН anna.ostrikova@undp.org
Артур Кадельник, представник Всеукраїнського молодіжного центру kadelnik.artur@gmail.com