Перейти до контенту

Анжеліка Тимченко

Тренер Базового тренінгу

Місто:

Ніжин

Життєве кредо:

Роби те, що любиш. Люби те, що робиш

Організація:

Ніжинський міський молодіжний центр, ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді»

Регіони, в яких працюю:

Чернігівська область, вся Україна

Про себе:

Працюю з молоддю з 2005 року в якості вихователя в літніх оздоровчих таборах, 2007р. закінчила факультет психології та соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя, і з 2007 року – працювала психологом та соціальним педагогом школи (в цей період створила молодіжний соціально-психологічний театр «СоЦиС» на базі школи), а з 2012 року – психологом Ніжинського Будинку дітей та юнацтва. З 2014 року стала координатором Ліги старшокласників Ніжина, з 2017 року – координатором Молодіжного банку ініціатив Ніжина. 2018 р. – разом з активістами Ліги та МБІ_Ніжин зареєстрували ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді». За цей період пройшла навчання по впровадженню медіації та відновних практик в навчальному процесі, профілактиці негативних явищ в молодіжному середовищі, по протидії торгівлі людьми по програмі “Особиста безпека. Людська гідність. Громадянська позиція”,навчання по програмі «Активні громадяни» від Британської ради (з 2018 року – фасилітатор програми), також навчання по програмі «Молодіжний працівник» (з 2017 року – тренер базових тренінгів програми). 

2016 р. – реалізація грантового проєкту соціальної дії «Молодь діє – місто радіє!» за підтримки Британської ради.

2017 р. – реалізація грантового проєкту соціальної дії «Диво пластик» за підтримки Британської ради. Того ж року цей проєкт увійшов в Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні.

2018 року пройшла навчання на спеціалізованому курсі «Громадянська освіта для молодіжних працівників» і як результат – грант від Програми розвитку ООН на реалізацію адвокаційного проєкту «Молодіжній раді в Ніжині бути!»

2018 р. – Молодіжний банк ініціатив Ніжина – Краща практика молодіжної роботи в Україні.

2018 рік – період адвокації створення Молодіжного центру в Ніжині комунальної форми власності.

З 07.05.2019р. працюю директором Комунального закладу Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області.

2019 р. – Адвокація створення та облаштування Ніжинського міського молодіжного центру – Краща практика молодіжної роботи в Україні.

З 2019 року почали співпрацю ГО «ЛІМ» з Корпусом миру США в Україні.