Перейти до контенту

Діана Дубинська

Контактнi данi:

Тренерка Базового тренінгу; тренерка спеціалізованого курсу "Громадянська освіта для молодіжних працівників"

Місто:

Суми

Життєве кредо:

Краще пошкодувати про те, що зробив(-ла), аніж про те, що не зробив(-ла). Немає помилок і невдалих вчинків – є досвід.

Організація:

Громадська організація «Молодіжне партнерство в дії»

Регіони, в яких працюю:

Вся Україна

Про себе:

Досвід молодіжної роботи – 10 років (з 2010 року). Протягом 9 років працювала в комунальному  молодіжному центрі «Сумський міський центр дозвілля молоді» на посаді завідуючої відділом інформаційно-ресурсного забезпечення молодіжних ініціатив.

Починаючи з 2010 року була керівником і менеджером багатьох молодіжних проєктів в м. Суми.

Є співавтором і реалізатором таких проєктів як Літній англомовний наметовий табір для молоді «Joy!Camp» та Тренінгова програма для молоді «Школа прав та дії».

 

Досвід тренерської роботи –  2015 року. Теми, з якими найчастіше працюю як тренерка: «Лідерство. Команда», «Вирішення конфліктів», «Права людини», «Толерантність і недискримінація», «Активне громадянство та участь», «Проектний дизайн», «Проектний менеджмент».

Окрім Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник», є тренеркою спеціалізованого курсу Програми «Громадянська освіта для молодіжних працівників» та тренеркою Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Професійні інтереси у молодіжній політиці: неформальна освіта; права людини у молодіжному середовищі; освіта з прав людини та демократичного громадянства; участь молоді; інноваційні методи і форми роботи з молоддю.

Входжу до складу робочої групи по створенню і впровадженню відкритих цифрових відзнак (бейджів) у молодіжній роботі та тренінгах Програми.

Розробниця Базового тренінгу в онлайн-форматі.