Перейти до контенту

Оксана Мальченко

Контактнi данi:

Тренер Базового тренінгу

Місто:

Суми

Організація:

ГО «Простір рівних можливостей», ГО «Асоціація молодіжних працівників України»

Регіони, в яких працюю:

Сумська область, вся Україна

Про себе:

Голова ГО «Простір рівних можливостей»( Суми), тренерка програми «Молодіжний працівник», тренерка з прав людини та ненасильницького спілкування, програмна керівниця освітнього наметового відпочинкового закладу «Табір Миру», членкиня і співзасновниця ГО «Асоціація молодіжних працівників України».

В молодіжній політиці з 2004 року, маю досвід державної служби на посаді начальника фінансового відділу управління молоді та спорту Сумської ОДА. З 2008 року – в громадському секторі. З 2016 року працюю як фрілансер  в трьох основних напрямках:

  • Консультування ОТГ щодо розвитку молодіжної і культурної політики, розвитку механізмів участі громадян, комунікації між громадою та владою
  • Розвиток альтернативних форм дитячого та молодіжного таборування, промоція легітимізації таборового руху та методична підтримка наметових таборів
  • Розвиток молодіжної політики ( в тому числі участі молоді, імплементації  в молодіжну роботу цінностей та принципів прав людини, просування громадянської освіти, освіти з прав людини, медіа грамотності та Культури Миру)