Перейти до контенту

Тетяна Трашутіна

Контактнi данi:

Тренер Базового тренінгу

Життєве кредо:

Сміливо йдіть за своїм серцем та інтуїцією, вони якимось чином вже знають, ким ви хочете стати. Стів Джобс.

Організація:

КПНЗ «Донецький обласний дитячо – молодіжний центр»

Регіони, в яких працюю:

Донецька обл., м. Харків

Про себе:

Працюю з молоддю вже понад 10 років, тренеркою (професійно) з 2017 року. Вважаю, що у здійсненні молодіжної політики на всіх рівнях мають бути враховані інтереси та потреби молоді. Вона повинна стати активним учасником вирішення завдань, що стоять перед державою і
суспільством. Необхідно на державному рівні створювати умови для самореалізації молоді і включення молоді в процеси розвитку України. Це розширить соціальну базу перетворень, забезпечить соціальне, культурне і економічне відтворення і розвиток країни.
Працюючи в ДОДМЦ, я розробила та впровадила обласний національно – патріотичний проєкт «Патріотична гра» (2015 – 2018 р.р.), а з 2019 р. – реалізовую обласний навчально – виховний проєкт «Український вимір». Працюючи над цими проєктами та приймаючи участь в інших активностях, розрахованих на молодь Донеччини, я зробила для себе основний висновок: тільки тісно спілкуючись та вивчаючи потреби молоді, заохочуючи її до активного соціального життя та впроваджування своїх ініціатив, надаючи молодим людям якісну освіту, забезпечивши духовні і культурні потреби молоді, рівні можливості для розкриття творчого, професійного, інтелектуального потенціалу , набуття молоддю соціального досвіду, формування вміння жити в громадянському суспільстві, формування загальнолюдських ціннісних орієнтацій, патріотизму, національної і громадської свідомості серед молоді молодіжна політика України на всіх рівнях досягне рівня ефективної та адекватної сучасним вимогам .