Перейти до контенту

Яна Романюк

Тренерка Базового тренінгу

Місто:

Луцьк

Життєве кредо:

Тільки вперед!

Організація:

Молодіжний центр YouthСфера, Луцьк, Волинь

Регіони, в яких працюю:

Волинь

Про себе:

Моя молодіжна робота розпочалася коли я була студенткою. Різні громадські організації, проєкти, ініціативи, десяток молодіжних літніх таборів організовано, молодіжних клубі це все хобі тривалістю понад 10 років. У січні 2016 року почала працювати в Молодіжному центрі Волині, це той момент коли хобі стає роботою. Я дуже любила цю роботу, працювала 2,6 роки майже без вихідних. Я пишаюся і вірю в нашу молодь! Я хочу щоб молоді українці і україночки реалізовували свій потенціал тут в Україні, на своїй землі! 

З вересня 2018 року я зі своєю командою розпочала роботу Молодіжного центру YouthСфера – це простір для розвитку, неформальної освіти творчості та друзів! Я радію, що молодь любить наш центр 😊 і що ми є платформою для втілення ідей, місцем, де можна зробити свій перший крок, розвивати себе і України! Круто, що ми увійшли в Каталог кращих практик молодіжної роботи 2019 року!

Я дуже люблю Програму «Молодіжний працівник» з моменту коли була учасницею базового тренінгу у серпні 2015 року. Мені особливо подобається ділитися своїми знаннями і вміннями, тому з квітня 2017 року я тренерка Програми. За час тренерства провела 13 базових тренінгів, з них 10 організувала. Дуже пишаюся коли після тренінг утворюються нові молодіжні простори, починаються проєкти, ініціативи вже учасниками навчань.