Перейти до контенту

Профайл молодіжного працівника

Ганна Максюта

Профайл молодіжного працівника

Контактнi данi:

Версія для друку

Молодіжний працівник

Місто:

Тернівка

Життєве кредо:

Не має нічого неможливого!!!

Номер свідотства:

МП 13684879-677-20

Досвід роботи з молоддю: з 2005 року

Організація:

Дніпропетровське обласне товариство німців «Відергебурт»

Професійна діяльність у молодіжній політиці:

Півтора року працювала фахівцем у Тернівському молодіжному центрі Інтерн. Інші роки робила те ж саме, але як волонтерська діяльність.

Реалiзованi проекти, розробки, iнiцiативи:

За 16 років їх на стільки багато, що написати всі проєкти знадобиться місяць мабудь... Я потрошки буду сюди писати, якщо можливо корегувати цю анкету.

Інтереси:

Спортивне орієнтування, бігові лижі, ковзани, моржування, відеомонтаж, організація заходів, квестів, походів, таборування і сплавів, англійська та німецька мови.

Про себе:

Маю досвід молодіжної роботи вже 16 років. (з 2005)
Вмію: знімати і монтувати відео ролики, робити афіші, та картинки до постів, писати тексти, організовувати фестивалі, проводити інгліш спікінг клаби, дебатний клуб, “М’яку школу” соціальний театр “Рівний-рівному” та плейбек-театр, вмію проводити тімбілдінги на природі та мотузковий тренінг, ставлю квести як вело, так і міські а також з технічними штуковинами. Організовую гірські походи в Україні і за її межами, сплави, таборування і спортивне орієнтування.  Брала участь у реалізації різних грантів.

У моє життя увірвалася потреба до волонтерства і активності спрямованої на поліпшення Миру навколо мене після досвіду життя в Америці (літо 2007 і 2009). Просто звичайні приклади життя американських друзів вразили мене до глибини душі.

А також я звільнилася від соціальних нав’язаних рамок з дитинства. Можу дивно одягатися, не боятися виглядати смішно і т.д … від чого мене багато стали вважати дивакуватою :)))

Закінчила Гірський універ (зараз це Дніпровська Політехніка) механіко машинобудівний факультет. Мені моя професія дуже подобалася, хоч я і не дуже розуміюсь в механізмах :)) Але любов до креслення ще зі школи реалізувалася в моїй роботі. А ще ми там займалися 3д моделюванням, що призводило мене ще в більший захват !!!
Пропрацювала я за фахом менше 3-х років, а потім було 2 декрети поспіль і на той момент всім, хто прийшов з декрету скорочували. Під скорочення потрапила і я. Так моя кар’єра інженером-конструктором поки перервалася…

Паралельно цьому я з чоловіком запустили туристичний клуб і водили походи в гори по 2 рази на місяць. Потім діти народилися, потім невдалий бізнес, потім 2014 рік і ми цю діяльність перевели в стадію “пару раз на рік”. І в основному зараз водимо закордонні походи.

Потім я для дітвори та їх батьків стала проводити школу юних мандрівників Анюти Чудо.  Спортивне орієнтування, міні походи, заняття і развивашки. Наступним етапом було створення клубу активних мам Дніпра. Це було дуже насичено, драйвово і незабутньо !!! Тут я зрозуміла, що мій світ ітроверту все-таки отримує задоволення від якісного спілкування з позитивними, активними і цікавими людьми !!!
(Ці дві практики увійшли в каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні.)

Після 14 років в Дніпрі мене випадково життя закинуло в Тернівку. Там я продовжила свою активну діяльність, проводила активності на природі цілий рік для тернівчан, у нас вперше з’явилися велосипеди і я почала проводити вело квести. У наших групах в походи стали з’являтися і Тернівчани.

Потім я потрапила в проект по плейбек-театру. І у нас створився колектив з Тернівки та Павлограду під назвою “Зал ожидания”. Плейбек-життя на стільки цікаве і насичене. Ми знайомимося з новими людьми, виступаємо на Гоголь фесті, граємо перформанси для місцевих, навчаємося. І просто виходимо за рамки своїх можливостей !!! А репетиції щотижня дарують задоволення від спілкування з дуже творчими і різнобічними людьми.

Мою таку шалену активність помітили в місті в відділі молоді та спорту і запропонували працювати в молодіжному центрі. Де пропрацювала дуже успішно і креативно майже півтора року. Але ми мусили працювати до 21:00, а молодій мамі це не підходить. (Зараз шукаю роботу в цьому напрямку) Так я стала молодіжним працівником.

Нова гілка моєї діяльності:

-це розвиток німецької спілки “Відергебурт” в Тернівці.

-це розвиток спортивного орієнтування у Богданівській ОТГ,

– це стоврення туристичного маршруту у Палоградському регіоні для міжнародної організації

– і я продовжую свою діяльність у ГО “МаМагі”, це той клуб мам, який я стровила у Дніпрі 6 років тому