Перейти до контенту

Профайл молодіжного працівника

Ілля Калинюк

Профайл молодіжного працівника

Член виконавчого комітету Молодіжної ради при Одеському Міському голові, член правління у Молодіжній раді Одеської області.

Місто:

Одеса

Життєве кредо:

Слабші шукають причини, сильніші шукають можливості.

Номер свідотства:

МП 13684879-1443-21 СТ

Досвід роботи з молоддю: з 2011 року

Організація:

Молодіжна рада при Одеському міському голові, Молодіжна рада Одеської області

Професійна діяльність у молодіжній політиці:

З 2011 року є членом Молодіжної ради при Одеському міському голові. З 2015 помічник-консультант депутатки Одеської міської ради З 2021 член правління Молодіжної ради Одеської області.

Реалiзованi проекти, розробки, iнiцiативи:

- Курси проектного менеджменту та фінансової грамотності. - Комплекс заходів «Волонтер - моя перша професія». - Міський конкурс соціальної реклами - Молодіжний форум «Україна - це ми!» - Розробка та впровадження гри «Моя модель держави» - Співрозробка календаря «Одеса - інтеркультурна столиця України» - Систематична робота із розвитку шкільного самоврядування. - Участь в реазізації заходів рограми «Громада дружня до дітей та молоді UNISEF» - Реалізація заходів з гендерної рівності та рівноправної участі жінок та чоловіків у сіспільному житті та політиці. - Проведення лекцій із ненасильницького спілкування та протидії булінгу. - Проведення роботи із притидії торгівлі людьми шляхом інформування молоді про безпеку подорожей та безпечне працевлаштування. Проект реалізовано за підтримки Міжнарожної організації з міграції. - Проведення кампанії з протидії дитячому жебрацтву. - Організація та проведення Молодіжного кубку із гри «Що? Де? Коли?». - Молодіжний ярмарок вакансій. - Святкування Дня молоді в Україні у місті Одеса. - Фестиваль молодіжної творчості «Одеська хвиля» - Розважально-пізнавальна вікторина "День дитячої книги" - Сімейна розважальна акція до Міжнародного дня сім’ї. - Музично-розважальна акція «Трамвай щастя» Та багато багато іншого.

Інтереси:

Графічний дизайн, відеозйомка, організація заходів, волонтерство, урбаністика, спорт, культура, молодь.

Про себе:

У 2021 році у мене ювілей – вже 10 років поспіль я роблю свій внесок у розвиток молодіжної політики Одеського регіону. Реалізував більше 100 масштабних заходів для молоді, багато з яких стали брендами. Це розважальні, навчальні, спортивні заходи, а також спрямовані на розвиток соціального захисту та волонтерства. На сьогодні я маю мету – розвиток неформальної освіти на теренах Одеської області та маю професійну команду для її реалізації. З величезного оберемку реалізованих проєктів хочу виділити 2, що потрапили до каталогів кращих практик молодіжної політики різних років. Це “Курси проєктного менеджменту та фінансової грамотності”, що допомогли виховати більше 300 активних представників молоді, які вже сьогодні реалізують свої ініціативи. А також “Волонтер – моя перша професія”, проєкт який розвиває культуру волонтерства та залучив більше 1500 волонтерів за час існування та запровадив “Паспорт волонтера”. Я поділяю думку, що ми не маємо права приймати жодного рішення для молоді не врахувавши потреб молоді, саме тому я максимольно відкритий до ідей та співпраці і готовий ділитися своїм досвідом для ефективної реалізації ідей представників молодіжної громадськості. Разом ми досягнемо успіху!