Перейти до контенту
Головна / Волонтери / Чернівецька область / Олексійчук Світлана Іванівна

Профайл молодіжного працівника

Олексійчук Світлана Іванівна

Профайл молодіжного працівника

заступник начальника відділу у справах сім'ї та молоді Чернівецької міської ради

Місто:

Чернівці

Життєве кредо:

Любов і гумор - два почуття, які рятують нас в житті. Якщо у вас є одне із них - ви щаслива людина, якщо обидва - то ви непереможні

Номер свідотства:

МП 13684879

Досвід роботи з молоддю: з 2010 року

Організація:

Чернівецька міська рада

Професійна діяльність у молодіжній політиці:

Починала із провідного спеціаліста в сфері молодіжної політики

Реалiзованi проекти, розробки, iнiцiативи:

Головний проект - Чернівецький молодіжний центр "Резиденція молоді"

Інтереси:

Веду книжковий блог, щорічно читаю більше, ніж 50 книг, люблю дітей (в нашій родині 2 сина) і обожнюю подорожі.

Про себе:

Займаюся молодіжною роботою з 2010 року, організовувала фотовиставки, працювала над відновленням «Студреспубліки», Студентського парламенту, маю досвід роботи в організації різноманітних молодіжних заходів.

За моєї ініціативи відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради спільно з  Міністерством молоді та спорту України, проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжував реалізовувати Програму «Молодіжний працівник». В рамках програми проведено Тренінг в місті Чернівцях для осіб, які працюють з молоддю та молоді міста Чернівців. Навчено 20 осіб.

В червні 2018 року започаткована акція замальовування написів із рекламою місць продажу наркотиків. Проведено 6 акцій, зафарбовано понад 300 адрес.

Постійна співпраця з вищими навчальними закладами різних рівнів акредитації.

         З 2017 року активно працюю над створенням молодіжного центру в місті Чернівцях. Мною оформлено заявку на участь в проекті «Будуємо Україну разом», з 62 громад обрано 15, серед щасливчиків було і наше місто.

Протягом двох тижнів в місті працювали 60 волонтерів (30 одного тижня, 30 наступного). В результаті роботи було здійснено ремонт двох кімнат молцентру та надано допомогу в здійсненні ремонтних робіт в двох сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всього було здійснено робіт більше, ніж на 200 тис. грн., з яких 130 тис. грн. кошти волонтерської організації.

Залучалась до роботи в групі щодо розробки програм, підготувала декілька розпоряджень, вносила пропозиції щодо змін в програми.

Спільно з учасниками творчої зміни «Ленд-арт» – вихованцями  художньої школи імені Івасюка в серпні 2018 року направлено заявку на участь в конкурсі «Кращі практики молодіжної роботи в Україні 2018». В жовтні 2018 року ця практика ввійшла до фіналу.

Отримала низку сертифікатів за підсумками відряджень, систематично займаюся самоосвітою, є декілька публікацій в засобах масової інформації міста, виступи на радіо та  телебаченні.