Перейти до контенту

Профайл молодіжного працівника

Віктор Золотаренко

Профайл молодіжного працівника

Заступник начальника відділу інформаційного забезпечення та представництва ДУ "Всеукраїнський молодіжний центр"

Місто:

Київ

Життєве кредо:

Найбільша перешкода життя - очікування завтрашнього дня і втрата сьогоднішнього.

Номер свідотства:

МП 13684879-401-18

Досвід роботи з молоддю: з 2017 року

Організація:

Всеукраїнський молодіжний центр

Професійна діяльність у молодіжній політиці:

Наразі - менеджмент креативної команди (медіа) Раніше - проєктний менеджмент, менеджмент волонтерських груп, ведення соціальних мереж, фандрейзинг та комунікації.

Реалiзованi проекти, розробки, iнiцiативи:

За час своєї роботи з молоддю реалізував і долучився до реалізації більше ніж 100 проєктів, заходів, подій у офлайн та онлайн форматах, на локальному, місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях, спортивного, культурного, освітнього та соціального характеру, зокрема, таких: Прямий етер «Життєві навички. Молодь. СOVID-19», «Форум розвитку регіональних мереж молодіжних центрів», «Форум: Молодь Дніпра», «Digital Bridge 2.0» навчання молодіжних працівників від Google та багато інших.   Особливими для мене були такі проекти: ▪️Серія тренінгів для молоді Дніпра «КЕДР» – створення і реалізація проєкту. ▪️Об’єднання міських гуртожитків Дніпра – участь у створенні проєкту, організацізація і проведення подій. ▪️Школа розвитку соціальної компетентності для підлітків з порушеннями слуху (серії соціалізуючих тренінгів) – створення і реалізація проєкту. ▪️Проєкт «Підвищення обізнаності вразливого населення Дніпропетровської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» – долучився долучився у якості тренера тренінгів для тренерів для лідерів-студентів з закладів профтехосвіти. ▪️Кар’єрний фестиваль «STUD-FEST IMPULSE» 2019 та 2020 років – відповідав за комунікації з партнерами та фандрейзинг.

Інтереси:

Інтереси: молодіжна робота, проєктний менеджмент, PR та соціальні медіа, соціальна робота з підлітками, менеджмент волонтерських груп, комунікації. Так вийшло, що моя робота перетинається з моїми інтересами, тому я там де є. Ну а хобі.. Люблю насолоджуватись життям, грати в бадмінтон, іноді вибиратись в гори і на море з палаткою, дивитись серіали та просто гуляти.

Про себе:

Вірю у те, що молодь змінить цей світ і вона має для цього всі можливості! Наша справа, направити її і показати, як це можна зробити.

 

Я з тих молодіжних працівників, які можуть і проєкт написати, і партнерів знайти, і дизайн створити, і подію пропіарити. Проте, зараз я вже з тих, хто направляє людей, які це роблять і іноді я допомагаю.

 

Експертні теми: комунікації (фандрейзинг, PR подій, соціальні медіа), проєктний менеджмент та менеджмент команди.

 

Буду радий співпрацювати та розвивати молодіжну політику в Україні разом!

 

Трохи біографії:

Працюю з молоддю починаючи з волонтерства та активної громадської діяльності у студентській раді та Молодіжній раді Дніпра.

Після стажування в Управлінні молоді та НПВ Дніпровської міської ради, почав працювати у Молодіжному центрі Дніпра, де я вів роботу з медіа, волонтерську групу, програму стажування та створював і проводив події для молоді. За півтора року МЦД реалізував  більше 100 проєктів.

Далі, працював у Молодіжному центрі Смарт, де ми разом, у період карантину, виводили нашу роботу у онлайн, створюючи безліч онлайн-подій та виводили соціальні мережі на новий рівень.

А через пів року, доля привела мене у Всеукраїнський молодіжний центр, першу державну установу з питань молоді в Україні, де я й зараз працюю менеджером креативної команди, організовуючи роботу у соціальних медіа та PR.

Теги:

#Молодь